O nas

pomagajim.pl jest najprawdopodobniej jedynym w Polsce serwisem ogłoszeniowym o charakterze charytatywnego serwisu ogłoszeniowego stworzonym z myślą o ludziach potrzebujących. Inicjatywa ta ma na celu przybliżenie historii osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i nie potrafią samodzielnie zmienić swojego losu. Możliwość bezpłatnego dodania apelu dla wielu z nich stanowi szansę na znalezienie kogoś, kto wyciągnie do nich swoją pomocną dłoń.

Nasz los jest nieprzewidywalny. Zdarza się, że w ciągu jednego dnia odbiera nam wszystko to, na co pracowaliśmy latami. Nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć co stanie się za rok, miesiąc, tydzień a nawet za godzinę. Pomagając innym pomyśl o tym. Być może Ty również będziesz kiedyś zmuszony do tego, aby prosić o pomoc.

Liczy się każdy gest!

Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy w zbiórce pieniędzy na leczenie, rehabilitację lub kosztowny zabieg operacyjny to ten serwis jest właśnie dla niego, który z założenia ma za zadanie pomagać właśnie w takich sytuacjach, między innymi poprzez promowanie apeli dostępnych w swoich zasobach za pomocą Internetu lub Facebook, a także innymi formami szeroko rozumianej promocji.

Zatem jeżeli potrzebujesz pomocy dodaj bezpłatny apel.

Nie bądź obojętny!