Wesprzyj serwis

pomagajim.pl jest portalem, który został stworzony z myślą o osobach potrzebujących. Pomagamy za darmo – umożliwiamy każdemu, kto znalazł się w trudnej życiowej sytuacji dodanie bezpłatnego apelu, w którym może opisać swój problem. Wyszukujemy ludzi dobrej woli, którzy mogą i chcą pomóc. Pomagamy – tylko tyle i aż tyle. Robimy to bezinteresownie – bo każdy z nas znalazł się kiedyś lub może znaleźć się w sytuacji, gdy podobnej pomocy będzie potrzebował. Takie jest życie.

Na tej stronie prosimy o pomoc dla nas. Nie jesteśmy instytucją finansowaną – jest to nasza własna inicjatywa, stąd chętnie przyjmiemy wszelkie formy pomocy, które ułatwią nam kontynuowanie misji, którą sobie wyznaczyliśmy. Możesz nam pomóc na wiele sposobów – każdy z nich docenimy. Nie liczy się to ile dasz – ale to, że chcesz pomagać.

Prowadzenie serwisu to nie tylko czas, który poświęcamy, ale również niestety także wydatki. Prosimy o wsparcie utrzymania i rozwoju naszej strony. Każda, nawet najmniejsza kwota – wysłana jednorazowo, czy też cyklicznie, będzie dla nas na wagę złota. Każdą złotówkę wykorzystamy na to, by rozwijać serwis i wciąż aktywnie pomagać naszym podopiecznym.

Jeśli nie możesz lub nie chcesz przekazywać gotówki, chętnie przyjmiemy inną formę pomocy. Być może znasz osoby, które chciałyby pomóc naszym podopiecznym? Może jesteś właścicielem firmy, która chciałaby im coś zasponsorować? Może jesteś redaktorem i napiszesz reportaż o naszej działalności? A może masz inny pomysł, jak włączyć się w naszą misję? Wszelka inicjatywa jest bardzo mile widziana!

Liczy się dla nas każdy szczery gest. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli dalej działać i pomagać najbardziej potrzebującym.